website templates

Doplňkové a nadstandartní služby zákazníkům.

Po ukončení projektů se zákazníkem nekončíme, ale naopak práce teprve začíná!

Obsluha webů
Školení
Vývoj

Nadstandartní a doplňkové služby

Našim zákazníkům nabízíme poprojektové práce, díky kterým dokážeme šetřit čas i peníze. Svěřte provoz Vašeho nového webu profesionálům. Poskytujeme jak jednotlivé úkony, tak můžete využít našich paušálních balíčků.

Obsluha webu - tvorba manuálů a návodů

Nechte obsluhu webu a podrobné analýzy na nás. Našim zákazníkům, nabízíme za paušální poplatek kompletní obsluhu webu, která je vedena na profesionální úrovni a rozhodovací procesy jsou podloženy na základě monitorovaných a získaných informacích měřením dat na webu. O každém strategickém kroku je zákazník informován dopředu a každý měsíc (u projektů složitějších je interval kratší), získá zákazník informaci o bilanci. 

Technická podpora a školení zaměstnanců

Objednat u nás můžete také možnost technické podpory a to nejenom při obslouze Vašeho webu. Pokud vlastníte náš projekt, provedeme školení Vašich zaměstnanců, aby při obsluze webu byly progresivní.

Vývojové práce na dlouhodobých projektech

Chcete být připraveni a toužíte být vždy dále než Vaše konkurence? Pak Vám nabízíme práce na dlouhodobých projektech a to nejenom minulého, přítomného ale i budoucího významu, v podobě jakéhokoliv vývoje.
Tyto práce využijete u velmi složitých a dlouhodobých projektů. Ale za ceny, které Vám nikdo jiný nenabídne.

Již se nechcete neustále starat o provoz Vašeho webu?

Pak nechte jednoduše celý provoz na nás! Jsme profesionálové ve svém oboru a věřte, že provedeme maximum, abychom vdechli na Váš web opět nový život a svěží vánek, který povede k tomu, aby byl celý projekt profitabilní.

Jsme i na sociálních sitích!Naše doporučeníRychlý kontakt

Chcete být kontaktováni naším specialistou? Zanechte telefonní číslo a my zavoláme!