amp template

Analytika, optimalizace a marketing

Kompletní analytické a marketingové práce. Web musí být vždy přínosem!

Webové a konkurenční analýzy
Doporučení strategie
SEO
a marketing
Podniková idetita a návrh tisku

Analytika, optimalizace a marketing

Kompletně Vás provedeme na prodejní cestě. Od zhmotnění myšlenky, přivedení zákazníka, až ke konečnému prodeji produktů či služeb.

Konkurenční a webové analýzy

Na začátku každého projektu provedeme po domluvě se zákazníkem analýzy, které dělíme do dvou částí. První částí je Analýza konkurence (výstupem je zpráva). Druhou částí je Webová analýza (výstupem je opět zpráva). Výsledek těchto analýz, určí další směr projektu.

SEO, marketing a optimalizace

Dále prochází projekt optimalizací dle aktuálních SEO standardů a jsou zpracovány různé modely marketingových, prodejních nástrojů, které vedou k prodeji předmětu. Jsou stanoveny silné a slabé stránky a po konzultaci se zákazníkem je naší snahou slabé stránky co nejvíce eliminovat. Na slabé stránky, které odstranit nelze, je zákazník upozorněn.

Doporučení strategie

Na základě zjištěných informací, stanovíme nejvhodnější prodejní strategii. Na přání, po domluvě, zhotovíme strategií více. Doporučíme optimální řešení, ale finální rozhodnutí necháme vždy na Vás. Vybranou strategii zakomponujeme do projektu a vše ostatní přizpůsobíme tak, aby prodej, vybrané strategii co nejvíce vyhovoval. 

Podniková idetita a návrh tisku

Na konci každé fáze projektu, nabízíme grafické navržení kompletního portfolia podnikové identity, která obsahuje vše, co zákazník potřebuje pro úspěšné podnikání a to od návrhu loga společnosti, přes instalaci profesionálních elektronických dokumentů a jejich podpisů až po kancelářský hlavičkový papír.

Dostali jste se až sem?

Pak Vás zřejmě žádná z výše uvedených možností nezaujala a hledáte něco jiného. Pokud se nacházíte na začátku svého podnikání a nemůžete si webovou prezentaci na míru dovolit, nebo se nacházíte těsně před podepsáním zakázky či kontraktu a potřebujete již zítra ukázat svému budoucímu partnerovi Vaší webovou prezentaci, pak právě Vám nabízíme webové stránky již hotové od ceny 5.990,- navíc, při splňení určitých podmínek, garantujeme zprovoznění do 24h!!!
Tak to jinde opravdu nenajdete!!!

Jsme i na sociálních sitích!Naše doporučeníRychlý kontakt

Chcete být kontaktováni naším specialistou? Zanechte telefonní číslo a my zavoláme!